8.8517
10.3717
12.1105

...
Magazin

Eda Taşpınar, en büyük problemini açıkladı

Eda Taşpınar, en büyük problemini açıkladı. Sosyal medya paylaşımlarıyla isminden sürekli söz ettiren sosyetik güzel Eda Taşpınar, sosyal medya hesabından yaşamıyla alakalı yeni bir açıklama yaptı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla isminden sürekli söz ettiren sosyetik güzel Eda Taşpınar, sosyal medya hesabından yaşamıyla alakalı yeni bir açıklama yaptı. Taşpınar, tam kapanma günlerinde New York un yolunu tuttu. Birbirinden güzel fotoğraflar paylaşarak düşman çatlatmaya da devam ediyor. Instagram paylaşımlarını yoruma kapatan ünlü isim, son yazdıklarıyla herkesi şaşırttı. 

Sosyetik güzel, Brookyln’den bir poz paylaştı ve altına bir dönem sosyal medyada sürekli paylaşılan sözleri ekledi: Problemin ne biliyor musun? Zihnin bir saniyede bir milyon mil hareket ediyor. Üzgünsün çünkü dünya seni başkaları gibi kandıramıyor. Çoğu insanla geçinemiyorsun çünkü onlar dünyaya senin gibi bakamıyor. Aptal olduğunu düşünüyorsun ama her şeyi bildiğini sanmayacak kadar akıllısın. Problemin çok akıllı olmak ama biliyor musun, bu hiç problem değil.